Розкрій виробів в домашніх умовах зазвичай проводиться на тканини складеної вдвічі. Це зручно (вимагає менше місця для настилу тканини), швидко (відразу викроюється дві деталі) і гарантує більш ввысоке якість крою (парні деталі виходять симетричними). Але виникає проблема перекладу ліній крою на нижню деталь.
Існує багато різних способів перенесення ліній на парну деталь ( я про них розповім коли-небудь), сьогодні хочу розповісти про спосіб переказу за допомогою копіювальних стібків. По іншому їх ще називають силки.
Після розкрою парні деталі лежать разом лицьовою стороною всередину. По намічених лініях прокладаємо крою прямі стібки, такі ж як при сметывании, але на поверхні залишаємо незатянутые петельки висотою приблизно 1-3 див. В кутах контурів нитку обрізають, залишаючи хвостик довжиною 2-3 см, і продовжують сходинку в новому напрямку.
Після виконання копіювальних стібків, деталі розсовують, натягуючи нитки, і розрізають нитки між деталями.
Даний спосіб хоча і є найбільш трудомістким, але забезпечує точність перенесення ліній і збереження цих ліній на весь час виготовлення виробу. Чого не можна сказати, наприклад, про лініях, завданих з допомогою шматочка мила.
Комментариев нет:
Отправить комментарий